• +420 777 132 431
  • info@ragam.eu

O nás

Společnost RAGAM, s.r.o. se zabývá kompletním vedením účetnictví, vedením daňové evidence, mzdové a personální agendy, účetním a daňovým poradenstvím, ekonomickým poradenstvím , dohledem nad vedením účetnictví externě, prováděním rekonstrukcí a kontrolou účetnictví. Naše společnost má k dispozici zkušeného právníka v obchodním a podnikatelském právu, daňového poradce, finančního poradce v oblasti pojištění a hypotéčních úvěrů, spolupracujeme s  auditory a notářskou kanceláří.

Díky mnohaletým zkušenostem v oblasti outsourcingu ekonomických služeb, nabízíme i zavedení vnitropodnikových standardů a směrnic, dále také možnost optimalizace nákladů na běh obchodní společnosti a návrhy řešení rentability.

Krédem naší společnosti je navázání blízkého kontaktu s našimi klienty a být jejich partnerem a poradcem, na kterého se mohou kdykoliv obrátit. Přejeme si, aby prioritou našich klientů bylo jejich podnikání, nikoliv zabývání se neustále se měnícími zákony a předpisy v oblasti daní, účetnictví a personalistiky.

Kanceláře společnosti jsou vybaveny moderní technikou a velmi variabilním ekonomickým a účetním softwarem, což nám umožňuje poskytovat klientům služby přesně dle jejich požadavků.

Samozřejmostí je uzavřená pojistná smlouva proti podnikatelským rizikům.